O nas


Cześć ! Witamy was na podróżniczym blogu znajomych lekarzy! Przyjaźnimy się od wielu lat, razem pracujemy i razem podróżujemy. Postanowiliśmy stworzyć blog-a, na którym dzielić się będziemy z wami nabytym doświadczeniem oraz wrażeniami z wypraw. Nie zawsze wybieramy popularne miejscowości turystyczne. Zdarza się nam zawitać w nieznane ciche i spokojne miejsca. Czasami po prostu mamy ochotę wsłuchać się w naturę i uciec od głośnego miejskiego świata.

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Wisełka jako świetna baza wypadowa na wakacje

Wisełka jako świetna baza wypadowa na wakacje

Cicha wieś o przepięknych krajobrazach, z której praktycznie wszędzie będzie blisko to Wisełka. Cieszy się ona rosnącą, bardzo dobrą reputacją wśród turystów, a chociaż w samej wsi nie ma zbyt wiele atrakcji do zwiedzania, to zdecydowanie wyróżnia się ona ceną zakwaterowania, ciszą oraz spokojem. W niej swoje nerwy ukoi niejeden biznesmen czy dowolna osoba, która na co dzień w pracy musi zmierzyć się z ogromną odpowiedzialnością i żyje w ciągłym stresie. Baza noclegowa jest tutaj rozwijana – na chwilę obecną miejsc nie brakuje, ale wyraźnie możemy zauważyć, że ruch turystyczny z roku na rok jest tu coraz większy. Jednym z głównych powodów, dla których turyści preferują tę miejscowość, jest cisza i brak imprez oraz festiwali. Wisełka jest wsią spokojną, w której odpoczną także rodziny i osoby starsze. Noclegi w Wisełce należą również do jednych z cieszących się bardzo dobrą reputacją na całym wybrzeżu, bo tutejsza gościnność gospodarzy oraz komfort i wygoda są na wysokim poziomie.

Z Wisełki blisko jest wszędzie, a najbliżej do Kołczewa. W starej malutkiej wsi znajduje się imponujące pole golfowe na sto hektarów ziemi, na którym warto poćwiczyć swoje umiejętności, jeżeli ktoś oczywiście lubi ten sport. Oprócz tego znajduje się tutaj kościół neogotycki, odbudowany praktycznie od podstaw, niegdyś zamieniony całkowicie w ruinę. Nieco dalej mamy położone Międzyzdroje, a tam już czeka na nas cała moc atrakcji. Od słynnej na całą Polskę Promenady Gwiazd, po Gabinet Figur Woskowych, Zagrodę Pokazową Żubrów czy Bałtycki Park Miniatur.

Wisełka, jak mało która miejscowość, będzie idealną bazą wypadową. Z niej blisko jest praktycznie wszędzie. Serdecznie polecamy tą wieś jako rozwiązanie nie tylko w sezonie letnim, ale także podczas całego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>